+90 212 571 00 81
info@simseklerinsaat.com.tr

Kurumsal

Şimşekler İnşaat

Her sizin birşeyler üretiyoruz! Güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla bugünlere gelen şimşek İnşaat, geleceği şimdiden yapılandırıyor. Kalitesinden asla ödün vermeyen güvenilir yapısıyla fark oluşturuyoruz. 2010 yılından beri faaliyet alanımız olan inşaat sektörüyle ilgili birçok alanda iş tecrübesine sahip firmamız size daha iyi hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Şimşek İnşaat yaptığı tüm işlerde teknoloji ve insan gücünü birleştirerek sağlam, güvenli, ferah, düzenli ve ekonomik yapılar inşaa etmektedir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Evzade markamızla en kaliteli hizmeti ulaştımayı hedef olarak kabul etmekteyiz. Sizlere bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olabileceğiniz ortamlar hazırlamak için çok çalışan ekibiyle şimşek inşaat, geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Firmamız projelerinde bilinçli çalışanlar kullanarak büyüme sürecini devam ettirirken çevre değerlerinin korunmasında da önemli rol oynamaktadır. Emeğe ve ticari etik değerlere saygı firmamızın temel prensiplerindendir. Hedefimiz yurtdışı projelerinde de yer alarak doğru adımlarla geleceğe yürümektir.

Paylaş :
Şimşekler İnşaat

Güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla bugünlere gelen Şimşekler İnşaat, geleceği şimdiden yapılandırıyor. Şimşekler İnşaat yaptığı tüm işlerde teknoloji ve insan gücünü birleştirerek sağlam, güvenli, ferah, düzenli ve ekonomik yapılar inşaat etmektedir.

Devamı

Galeri
Bize Ulaşın
  • Adres: Üniversite Mahallesi Kalender Sokak N0: 3 İlersisoy Plaza İ.G.S Durağı
    Avcılar / İSTANBUL
  • +90 212 571 00 81
  • info@simseklerinsaat.com.tr
Şimşekler İnşaat © 2017. Tüm Hakları Saklıdır. İns Web Tasarım